قوانین و مقررات خرید از سایت و شرایط گارانتی وجه :
(تا انتهای صفحه با دقت مطالعه شود)

لطفا در هنگام خرید در نوشتن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و تلفن ثابت و انتخاب محصولی که خریداری میکنید , با دقت انجام دهید چرا که پس از خرید , تغییری در اطلاعات شما و محصول خریداری شده نمیتوان داد و امکان استرداد وجه و تعویض گیفت کارت ندارد (به علت اینکه گیفت کارت یکبار مصرف میباشد) و تمامی پشتیبانی هایی که انجام میپذیرد فقط از طریق شماره موبایل و تلفن ثابت شماست و اطلاعات گیفت کارت و یا اکانت خریداری شده فقط به شماره موبایل شما پیامک میشود.

در محصولاتی که به عنوان کارت نوشته شده منظور کد گیفت کارت بوده و به شما پیامک میشود
و در محصولاتی که عنوان اشتراک یا شارژ نوشته شده (یوزرنیم و پسورد اکانت باید بفرستید) منظور خرید با کارت بانکی خارجی در داخل اکانت شما به نام فروشگاه میباشد
و در محصولاتی که ارسال گیفت به اکانت نوشته شده منظور ارسال محصول مورد نظر به صورت هدیه به اکانت شما میباشد
و در محصولاتی که فعال سازی فروشگاه قید شده است کد گیفت کارت مستقیم روی اکانت شما توسط فروشگاه زده میشود
در هر 4 مورد به صورت قانونی خدمات انجام میپذیرد.

طبق قوانین پلیس فتا , فقط "دفعه اول" بعد از خرید شما , به وسیله: ((نام , شماره موبایل , تلفن ثابت , 16 رقم شماره کارت بانکی)) که وارد کردید , مورد احراز هویت و استعلام قرار میگیرید. پس از تایید محصول خریداری شده , کد فقط به شماره موبایل شما پیامک میشود.

توجه داشته باشید با احراز هویت تلفن ثابت به صورت مکالمه و تماس دو طرفه , ضبط مکالمه صورت میگیرد و در صورت مشاهده زیر پا گذاشتن قوانین در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت!

فروشگاه منعی از بابت ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال ندارد اما هرگونه مشکل و خطا در طول تراکنش این کاربران، به دلیل شرایط خاصی که دارند متوجه سایت نمی شود.

زمان ارسال سفارش در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به صورت فوری ارسال میگردد.

کلیه قیمت های فروشگاه بروز بوده اما فروشگاه حق دارد در هنگام خرید و ارسال سفارشات در صورت تغییر ناگهانی قیمت ارز یا کالای مورد نظر با هماهنگی خریدار مبلغ را کامل و آنی عودت دهد یا مابقی مبلغ را از خریدار دریافت کند و کد را ارسال کند. فروشگاه حق دارد گیفت کارت را به صورت گیفت کارتهای کوچکتر شده به همان ارزش و نوع گیفت کارت خریداری کرده و ارسال کند که تفاوتی برای خریدار ندارد.

فروشگاه مجاز است بنا به وجود تحریم علیه ایران برای وارد کردن کد خریداری شده , اکانت خریدار را برای وارد کردن کد خریداری شده درخواست کند و بعضی مواقع کد خریداری شده سالم میباشد ولی به دلایل نامعلوم اکانت خریدار مشکل داشته و نمیتواند از کد استفاده کند , خریدار موظف است روی اکانت دیگری یا جدید کد را استفاده کند.

در این فروشگاه کلیه گیفت کارت ها , پس از خرید شما از سایت به صورت دستی از فروشگاه خارجی به صورت قانونی تهیه میشود و هیچ گونه گیفت کارتی به صورت انبار در این فروشگاه فروخته نمیشود.

کلیه گیفت کارت ها , قبل از ارسال (همان لحظه ارسال) تست شده و بعد فرستاده میشوند به همین دلیل گیفت کارتی که فروخته شده , اگر با ارور قبلا استفاده شده روبرو شود , پشتیبانی نمیشود ! و فروشگاه وظیفه ای در قبال پیگیری زمان بازخرید شدن گیفت کارت , ندارد (چرا که حتما , بعد از ارسال استفاده شده است) و ارورهای دیگر در صورت امکان تنها تا "12" ساعت بعد از ارسال , شامل گارانتی میباشد و با پشتیبانی که از سایت خارجی انجام میگیرد , قابل پیگیری و تعویض است.

خرید یا شارژ با کارت بانکی ترکیه روی اکانت ها ، ممکن هست از ۵ دقیقه تا ۵ روز زمان ببرد یا اگر قابل انجام نباشد مبلغ کامل یا باقیمانده به خریدار عودت داده میشود.که به دلیل مشکلات خود اکانت ها است و فروشگاه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

توجه داشته باشید , در حال حاضر کشور ایران در خدمات مالی تمامی استورهای دنیا تحریم میباشد و استفاده از خدماتشان برای ایرانی ها کاملا ممنوع است. به همین دلیل بعد از استفاده از گیفت کارت یا خدمات این فروشگاه کلیه اتفاق هایی که برای اکانت و دیوایس شما ممکن است بیفتد اعم از : بسته شدن اکانت ,ممنوع خرید شدن اکانت , لاک شدن دستگاه و حذف یا تعلیق شدن خدمات یا بازی و نیاز به احراز هویت و ممنوع بازی شدن و ... شامل گارانتی و پشتیبانی فروشگاه نیست و فروشگاه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت! چرا که به دلایل زیادی مثل استفاده از: آی پی ایرانی , سیم کارت ایرانی , استفاده از مکان یاب , آی پی های ریپورت شده در اثر استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی و دی ان اس و استفاده تجاری بیشتر از حد مجاز روی اکانت یا دیوایس و استفاده از باگ های پک فروشی و استفاده از اکانت های زیاد روی دیوایس و استفاده از گیفت کارت ها با آی پی های مختلف و رهگیری ربات های پولشویی و زیر پا گذاشتن قوانین استورها و ده ها دلیل دیگر ... در این اتفاق دخیل میباشند که غیر قابل اثبات و پیگیری هستند! و فروشگاه به هیچ عنوان وظیفه ای برای اثبات و پیگیری آن ندارد...

خریدار محترم اینکه اینترنت یا دیوایس شما جوابگوی خدمات فروشگاه و استورها به دلیل تحریم است یا خیر به فروشگاه هیچ ارتباطی ندارد.

توجه داشته باشید امکان ارسال رسید خرید یا سریال نامبر از فروشگاه خارجی برای پیگیری وجود ندارد , چرا که امنیت اکانت فروشگاه (که تحریم را دور زده است) به خطر میفتد و بلوکه میشود.

خریدار گرامی , رسید خرید شما از فروشگاه , همان صفحه ای است , که بعد از پرداخت به شما نمایش داده میشود که میتوانید از آن یادداشت , اسکرین شات, پرینت بگیرید.

خریدار گرامی فقط زمانی اقدام به خرید گیفت کارت کنید که قصد استفاده از آن را "در همان روز تحویل" دارید!

خریدار گرامی کلیه قیمت ها به تومان است.

خریدار موظف است قبل از هر خرید در فروشگاه , صفحه قوانین و مقررات را از اول مطالعه کند.

خریدار محترم احراز هویت و خرید از این فروشگاه به منزله مطالعه دقیق و تایید تمامی موارد ذکر شده میباشد.صفحه اصلی